Fizyonomi İlmi Sima

Yüz, insanın en olağanüstü bölgesidir. Bir insanın yüzüne bakarak karakterinden sağlığına kadar pek çok nite-liğini okuyabilirsiniz.
İşte bu sanata Doğu Medeniyeti’nde “ilmi sima”, Batı’da ise “fizyonomi” denmiştir.
İskender Fahrettin Sertelli’ye ait bu kitapta ilmi sima sanatının tüm incelikleri detaylı araştırma ve örneklerle okuyucuya sunulmuştur. Bir fotoğraftan yapılabilecek isabetli analizler okuyucuyu hayrete düşürecek nitelik-tedir.
Sertelli, bu sanatta olan başarısıyla ülke sınırlarını dahi aşarak Amerika’dan davet almış ve Amerikan gazete-lerinde “Doğu’dan Gelen Esrarengiz Adam” başlığıyla servis edilmiştir.

Nikbin Olunuz

Şimdi hep birlikte bir sırrı, Nikbinliği keşfedeceğiz. Sizi hayatın kontrolünden çıkarıp hayatı sizin emrinize verecek bir sır.
Nikbinlik adeta sihirli bir değnektir, dilek sınırı olmadan her istediğinizi gerçekleştirecek ve yanınızdan ay-rılmayacak bir lamba cinidir. Fantastik gibi görünen bu cümlenin gerçekliğini size ünlü Fransız tıp doktoru Victor Pauchet kanıtlayacak. Bu kadim sırrın, sağlığınızdan ailenize, eğitim hayatınızdan iş hayatınıza kadar ne büyük tesirleri olacağını bir bilim adamının cümlelerinde göreceksiniz.
Nikbin insan, kuru başarıları olan yalnız insanın tam tersi; aranan, özlenen, merak edilen, etrafına ışık saçan insandır. Nikbinlik, sizleri düş atına bindirip hayallerinizin gerçek olduğu diyara taşıyacak çok kudretli bir araçtır.

Başlıca Buğday Kitap Satış Noktaları